Anunț: delimitare secții de votare

Nr. 2883 din 11.10.2019

CĂTRE,

CETĂȚENII COMUNEI MONEASA, JUDEȚUL ARAD

Urmare a adresei nr. 7965/11.10.2019, a Instituției Prefectului – Județul Arad, vă informăm că pentru Alegerile pentru Președintele României, din data de 10 noiembrie 2019, sunt stabilite pe raza comunei Moneasa următoarele secții de votare:

• Secția 316, situată în localitatea Moneasa, str. Principală, nr. 249, în incinta Școlii Generale „Gheorghe Groza” Moneasa;

• Secția 317, situată în localitatea Moneasa, sat Rănușa, nr. 98, în incinta Școlii Primare Rănușa.

De asemenea, vor fi amplasate indicatoare spre cele două Secții de Votare, menite să dirijeze cetățenii spre acestea.

Cu deosebită considerație,

PRIMARUL COMUNEI MONEASA