ANUNŢ SELECTIE PARTENERI PROIECTE CU FINANTARE EUROPEANA

A N U N Ţ

SELECTIE PARTENERI PROIECTE CU FINANTARE EUROPEANA

Primaria Moneasa cu sediul in comuna Moneasa, nr.72, judeţul Arad intentioneaza stabilirea unui parteneriat public-privat, in scopul elaborarii, depunerii spre finantare si a implementarii unui proiect in cadrul Axei Prioritare 6 – Promovarea incluziunii sociale, DMI 6.1 – Dezvoltarea economiei sociale, in cadrul Programului Operational sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane (POSDRU 2007-2013).

Entitatile private sunt invitate sa depuna o scrisoare de intentie pana vineri, 10.10.2014, ora 14.00 la sediul Primariei Moneasa sau la adresa de email primariamoneasa@clicknet.ro sau la fax 0257.313.026.

Scrisoarea de intentie va fi insotita de urmatoarele documente:

1.Copie statut, act constitutiv, hotarare judecatoreasca de infiintare.

2.Documente din care sa rezulte capacitatea financiara si operatională de implementare a proiectului si experienta in proiecte cu finantare europeana.

3.Documente din care sa rezulte experienta in furnizarea de servicii de formare profesionala, atestari, etc.

PRIMAR,

Herbei Ioan Nuţu