Informare – mutarea secției de votare

C A T R E,

CETATENII COMUNEI MONEASA

=spre informare=

Va aducem la cunostinta, ca la solicitarea Primariei Moneasa, facuta prin Primarul comunei, dl. Herbei Ioan Nutu, catre Autoritatea Electorala Permanenta Bucuresti , s a aprobat si s a acordat aviz favorabil, mutarii Sectiei de votare, din cadrul Caminului Cultural Moneasa, in incinta Scolii Generale „Gheorghe Groza” Moneasa, situata in comuna Moneasa, nr.249, jud.Arad.

In aceste conditii, viitoarele alegeri se vor organiza si desfasura, in acest sediu, sens in care va aducem la cunostinta aceasta modificare.

Cu stima,

S E C R E T AR,